SPONSOR: PORTUS Kancelaria

2016-portus-kancelaria-logo.gifMiło nam poinformować, iż kolejny sponsor zdecydował się dołączyć do Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Z dniem 1 lutego grono naszych klubowiczów zasiliła Portus Kancelaria.

PORTUS Kancelaria to spółka prawnicza, której celem jest niesienie szeroko rozumianej pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Portus Kancelaria świadczy pomoc zarówno na etapie postępowania pozasądowego, obejmującą w szczególności reprezentację przed podmiotami i instytucjami przy zawieraniu umów oraz dochodzeniu należności, jak również w prowadzeniu spraw przed sądami powszechnymi wszystkich instancji.
PORTUS Kancelaria specjalizuje się między innymi w niżej wskazanych dziedzinach prawa:
-prawo gospodarcze związane z obrotem krajowym i międzynarodowym,
-prawo spółek handlowych,
-prawo zamówień publicznych,
-prawo ubezpieczeniowe, w tym ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, majątkowe, osobowe, ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych,
-prawo pracy z uwzględnieniem przepisów prawa związkowego,
-prawo cywilne w pełnym zakresie z uwzględnieniem zagadnień prawa konsumenckiego,
-prawo administracyjne,
-prawo unijne,
-prawo upadłościowe i naprawcze,
-prawo wekslowe i czekowe.
Szczegółowa oferta spółki dostępna jest na stronie internetowej http://www.portuskancelaria.pl.

Serdecznie witamy w gronie klubowiczów, życzymy owocnej współpracy z przedsiębiorcami zrzeszonymi w Klubie Biznesu!

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.