SPONSOR: RECMAN

2017_recman_logo.jpgJeśli garnitur - to tylko Recman. W gronie sponsorów witamy firmę Recman. Gratulujemy decyzji i życzymy udanej współpracy.

RECMAN podąża za najnowszymi trendami i przedstawia stylową oraz atrakcyjną ofertę, zarówno pod względem fasonów, kolorystyki, jak również cen.

Idealnym rozwiązaniem jest udanie się na zakupy do salonu Recman, gdzie  można poczuć się wyjątkowo – nie tylko wybrać wymarzony garnitur, ale i wszystkie niezbędne dodatki, szybko i modnie dopasować marzenia do najnowszych trendów i fasonów.

Salon Recman to miejsce, gdzie znajdziemy nie tylko bardzo bogaty wybór strojów i dodatków ślubnych, ale także fachowe doradztwo profesjonalnych Stylistek, które pomogą w wyborze odpowiedniego stroju mając na uwadze styl i oczekiwania.

Polecamy markę Recman!

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.