SPONSOR: Rybczynski.pl

2015-rybczynski-logo.jpgMiło nam poinformować, że kolejny przedsiębiorca z Legnicy dołączył do grona naszych klubowiczów. Rybczynski.pl to firma z wieloletnią tradycją, potentat na rynku szeroko rozumianej branży reklamowej ze specjalnością oklejania pojazdów samochodowych. Poniżej prezentujemy ofertę firmy i życzymy owocnej współpracy w ramach działalności Klubu Biznesu.

Reklama jest jednym z nieodłącznych elementów gwarantujących właściwe funkcjonowanie i rozwój firmy, dlatego też wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów, Rybczyński.pl oferuje kompleksowe usługi reklamowe. Zajmuje się zarówno reklamą wizualną, projektowaniem graficznym, jak i sitodrukiem, tampodrukiem i drukiem wielkoformatowym.

Profesjonalizm, doświadczenie i chęć działania czyni współpracę z firmą przyjemną i skuteczną. Rybczyński.pl może pochwalić się wysokim poziomem jakości, wykonywanych prac, rzetelnością, pomysłowością i terminowością.

Bogaty park maszynowy, pozwala zapewnić realizację prawie każdego zamówienia. Firma pomaga swoim kientom w opracowaniu strategii reklamowej, która gwarantuje maksymalny efekt przy minimalnych kosztach.

Obecnie główną specjalizacją  jest grafika samochodowa i druk wielkoformatowy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy.

Więcej informacji na stronie internetowej www.rybczynski.pl

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.