Sponsor: So Coffee! – najlepsza kawa w mieście

2018_so_coffe_logo.jpgJedna z największych sieci francuskich kawiarni Lagardere Travel Retail - występująca pod nazwą So Coffee! – została partnerem Miedzi Legnica. To uznana marka nie tylko w Polsce, ale całej Europie, serwująca jedną z najlepszych kaw na świecie. Legnicki lokal mieści się na parterze Galerii Piastów.

Z miejsca tego chętnie korzystają piłkarze Miedzi Legnica, jak również sponsorzy naszego klubu, chętnie odbywający tam swoje spotkania. Dlaczego So Coffee! Jest tak lubiana?

Nasza kawa ma trzy sekrety.

Pierwszym są ziarna. Kawa w SO! COFFEE to specjalnie skomponowana mieszanka wyselekcjonowanych ziaren Arabiki pochodzącej z centralnej i  południowej Ameryki z azjatycką Robustą.

Właśnie kawa pochodząca z tych upraw nadaje mieszance czekoladowego posmaku. Obecność Robusty gwarantuje doskonały efekt jedwabistej cremy.

Drugim sekretem jest proces palenia ziaren. Nasza metoda zapewnia idealną konsystencję oraz odpowiedni poziom kwasowości, wydobywa też najprzyjemniejsze aromaty cytrusowe.

Trzecim sekretem jest uczucie. Bo kawa to nasza miłość i pasja. Dlatego zachwyca każdego, kto choć raz próbował naszego espresso czy latte.

Zapraszamy!

so_coffee.jpg

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.