Sponsor: Sportfanclub

2015_sportfan_club_logo.jpg

Do grona klubowiczów dołączył kolejny partner. Firma Sportfan Club Paweł Mikołajczak podpisała roczny kontrakt na pakiet brązowy. Serdecznie witamy i życzmy sukcesów.

Sportfan Club to doskonale znana na rynku legnickim firma, działająca w branży sportowo-rekreacyjnej od 25 lat. Swoją działalność prowadzi na kilku płaszczyznach, propagując aktywny i zdrowy styl życia. W jej skład wchodzi Szkoła Tenisa Ziemnego „TENISFAN”, Przedszkole Sportowe i Dziecięce Centrum Zabaw i Sportu „SPORTFANEK”, oraz lokale gastronomiczne „VINCERO” – w legnickim parku oraz na osiedlu Piekary.
 
Firma zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla firm, festynów, imprez sportowo-rekreacyjnych obozów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży „Przygoda i Sport”.
 
Oferta Sportfan Clubu jest ciekawa i adresowana do dużego grona odbiorców. Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do korzystania z propozycji noraz owego partnera.

– Pomożemy każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas. A po pracy zapraszam do Club Cafe VINCERO w legnickim parku przy stadionie, to idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną, na spotkania biznesowe, zorganizowanie szkolenia czy imprezy okolicznościowej (do 50 osób). Nastrojowe  wnętrze lokalu, zaprojektowane przez londyńskiego architekta, sprzyja niepowtarzalnej atmosferze.

Już 
wkrótce otwarcie nowego lokalu  VINCERO na Osiedlu Piekary – zachęca Paweł Mikołajczak, właściciel firmy.

 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.