SPONSOR: Surfland

2016-surfland-logo.jpgWitamy na pokładzie Klubu Biznesu Miedzi Lengica firmę Surfland. Gratulujemy decyzji o przystąpieniu do naszego klubu oraz życzymy owocnej współpracy.

Firma Surfland Sp. Z o.o. Sp. K. już od prawie 30-stu lat zajmuje się kompleksowym wyposażeniem wnętrz biurowych i usługowych. W ramach realizacji firma cechuje się przede wszystkim:

· Profesjonalnym doradztwem w zakresie projektowania wnętrza
· Zaaranżowaniu podziału przestrzeni poprzez systemy akustycznych ścian przestawnych i przesuwnych (również z EI30)
· Dostarczeniem wysokiej jakości mebli indywidualnych oraz systemowych (biurek, szaf, kontenerów, stołów, lad recepcyjnych, ścianek akustycznych, mebli gabinetowych również fornirowanych), ergonomicznych foteli i krzeseł biurowych, krzeseł i mobilnych stołów konferencyjnych czy miękkich mebli do siedzenia
· Zapatrywaniem na dizajnerskie włoskie rozwiązania takich jak lampy, dodatki na biurka, pluszowe panele akustyczne
· Wyposażeniem dodatkowym wedle zapotrzebowania Klienta (wykładzina, rolety i żaluzje, akcesoria biurowe, markowe pióra wieczne)

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.