Sponsor: Usługi ogólnobudowlane Robert Baran

klub_biznesu_logo_czarne.jpgMiło nam poinformować, że kolejna firma z Legnicy zdecydowała się dołączyć do Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Szeregi klubowiczów zasili Robert Baran.

Robert Baran to firma wykonująca usługi ogólnobudowlane. Firma posiada wieloletnie  doświadczeniem, pozwalające na wykonywanie usług o wysokim standardzie jakościowym, terminowo i rzetelnie. Dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami oraz sprzętem potrzebnym do wykonania różnego rodzaju usług.

- W pracę wkładamy całe serce, zaangażowanie oraz zmysł. To Państwa potrzeby są zawsze naszym priorytetem. Zaufało nam już wielu klientów zarówno indywidualnych, jak i firm i instytucji. Przekonajcie się Państwo czym jest profesjonalizm i solidne wykonanie. Nie zawiedziemy! – zachęca szef firmy, Robert Baran.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.