SPONSOR: WITT-Gasetechnik

witt_logo.jpgWITT-Gasetechnik jest liderem technologii gazowych. Oferujemy mieszalniki i analizatory gazów oraz gazową armaturę zabezpieczającą.

WITT-GASETECHNIK, nowoczesne, średniej wielkości przedsiębiorstwo, zostało założone jesienią 1945 r. Dzięki stałemu rozwojowi osiągnęło swoją obecną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo produkując swój suchy bezpiecznik gazowy, a później bezpiecznik automatyczny stało się niezbędnym uczestnikiem rynku cięcia i spawania gazowego, co zapewniło rozkwit przedsiębiorstwa. Podstawą jego sukcesu były liczne wynalazki i patenty. Zarówno w przeszłości, jak i teraz, indywidualne życzenia klientów stanowią zachętę do wprowadzania innowacji.

W roku 1969 w firmie WITT rozpoczęto produkcję stacjonarnych mieszalników do produkcji gazów osłonowych do spawalnictwa i przemysłu metalurgicznego. Był to początek drugiej grupy produktów, która dziś obejmuje zarówno przenośne mieszalniki, dozowniki i analizatory gazów, jak i elektroniczne systemy sterowania i analizy, a także kompleksowe instalacje włączone w proces technologiczny w różnych zakładach produkcyjnych. Dzięki specjalnym mieszalnikom, dozownikom i analizatorom dostosowanym do wszystkich typów maszyn przemysłowych, WITT osiągnął pozycję największego producenta systemów mieszania gazów w Europie i jest liderem w swojej branży. Wszędzie tam, gdzie gazy stosowane są w przemyśle, gdzie wymagana jest wysoka jakość i bezpieczeństwo procesu produkcyjnego - tam, bez względu na położenie geograficzne, wybierane są produkty WITT, identyfikowane zawsze z wysoką precyzję, niezawodnością i użytecznością.

Polski oddział firmy istnieje od 2002r. i odpowiedzialny jest poza rynkiem polskim również za rynek czeski oraz słowacki. Firma Witt Polska Sp. z o. o. oprócz sprzedaży urządzeń świadczy również usługi serwisowe oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej gazowej armatury zabezpieczającej, a także pomoc przy przeprowadzaniu testów walidacyjnych oraz kontroli procesów pakowania w przemyśle spożywczym.

 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.