przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

TeleCom Systems brązowym partnerem Miedzi Legnica!

Mied_i_TeleCom_Systems.jpgWitamy kolejną firmę w gronie partnerów Miedzi Legnica. To TeleCom Systems świadczący usługi telekomunikacyjne realizowane w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologicznie platformę usług głosowych VOiP. Dziękujemy za zaufanie!

Platforma usług głosowych VOiP BroadWorks zapewnia niezawodność min. 99,999%, co zalicza ją do Klasy 5 (High-Availability) dostępności systemu, z czasem niedostępności w ciągu roku na poziomie 5 min.

Jakość usług oferowanych przez TeleCom Systems oraz ich niezawodność sprawiają, że klienci cenią sobie bardziej rozwiązania tej klasy niż tradycyjną telefonię w sieciach komutowanych czy telefonię IP oferowaną w oparciu o oprogramowanie open source.

TeleCom Systems ma siedzibę w Legnicy przy ul. Kazimierza Wielkiego. Oddział firmy znajduje się w Nowej Rudzie przy ul. Kłodzkiej.

Pełną ofertę nowego partnera Miedzi Legnica można znaleźć na stronie www.telecomsystems.pl.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.