przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Gala Klubu Biznesu Miedzi Legnica

2014_gala_klubu_biznesu__-_47.jpgPo raz pierwszy zorganizowana została Gala Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Niemal 150 osób - głównie przedsiębiorców, prezesów i właścicieli firm zaprzyjaźnionych z Miedzią Legnica - miało okazję spotkać się w tak licznym gronie przyjaciół. Podczas uroczystej gali w Hotelu Qubus wręczono certyfikaty wszystkim sponsorom oraz podsumowano rok działalności.

Już rok działa przy legnickim klubie piłkarskim Klub Biznesu Miedzi Legnica. Stale rośnie grono reprezentantów lokalnego biznesu chcących wspierać Miedź. Na gali spotkać można było przedstawicieli niewielkich firm, ale też i dużych przedsiębiorstw, którzy są fanami futbolu i Miedzi. Spotkanie było znakomitą okazją do zintegrowania lokalnego środowiska biznesowego. I chyba klika pomysłów na współpracę udało się przy tej okazji zainicjować. Uroczystość uświetnił swą obecnością Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski i właściciel Miedzi Andrzej Dadełło.

Podczas uroczystej gali wszyscy sponsorzy, zarówno ci Złoci, Srebrni jak i Brązowi, otrzymali pamiątkowe certyfikaty. W ten sposób uhonorowano także patronów medialnych klubu. Uroczystość rozpoczęło wystąpienie Andrzeja Dadełło, który przywitał serdecznie przybyłych przedsiębiorców. Właściciel MKS Miedź Legnica podkreślił rolę jaką w naszym klubie pełnią zaproszeni sponsorzy. - Cieszę się, że możemy się wspólnie spotkać w tak licznym gronie przedsiębiorców z Klubu Biznesu Miedzi Legnica Organizacja w klubie, logistyka i budżet to sprawy nawet ważniejsze od wyniku sportowego. Bo jeśli to wszystko będzie miało ręce i nogi i razem będzie współgrało to, wyniki przyjdą same. W każdej mojej firmie, w każdym moim biznesie, zarząd i współpracownicy są dobrani do realizacji wspólnych planów. I tak samo jest w Miedzi. Początek klubu biznesu jest trzecią odnogą finansowania, poza moim i wsparciem miasta. Każdy klub dąży do tego, by być mocniejszym finansowo, bo wtedy otwiera się wiele możliwości - mówił Andrzej Dadełło.

Również Tadeusz Krzakowski prezydent Legnicy zwrócił uwagę na formę jaką przybrał Klub Biznesu Miedzi Legnica przez ostatni rok. - Budujemy z właścicielem klubu markę, dzieląc się rolami. Prezes zajmuje się działalnością sportową my częścią infrastrukturalną. Klub biznesu to bardzo dobra droga. Tak właśnie sobie wyobrażam funkcjonowanie profesjonalnego klubu sportowego. Zaangażowanie przedsiębiorców jest bardzo ważnym elementem profesjonalnego klubu jakim ma być Miedź Legnica.

Galę poprowadził znany i lubiany prezenter Irek Bieleninik. Zgromadzeni goście uczestniczyli także w premierowym pokazie stworzonych przez Miedź TV filmów o Miedzi, Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica oraz o Klubie Biznesu. Była to znakomita okazja do pokazania jak wiele udało się już w Miedzi zbudować i osiągnąć, czy do powspominania wspólnych wyjazdów, śniadań biznesowych, meczów i spotkań. Sponsorzy pokazali klasę także podczas licytowania koszulek i piłek z autografami piłkarzy Miedzi Legnica i reprezentacji Polski. Śmietanka legnickiego biznesu spotkała się w doborowym towarzystwie po raz pierwszy, klub jednak planuje organizowanie takich spotkań cyklicznie.

Klub Biznesu Miedzi Legnica ma na celu skupienie przedsiębiorców związanych z regionem, potrafiących łączyć przyjemne z pożytecznym: rozwój zawodowy z pasją, jaką jest piłka nożna. Klub stwarza warunki do nawiązywania kontaktów biznesowych, które pomogą wesprzeć lokalny biznes. Jednym z zadań Klubu jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości, jakie niesie za sobą marketing sportowy.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.