przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wspólne oglądanie meczu Polska – Czechy

Klub_BIznesu_news.jpgZapraszamy wszystkich klubowiczów do wspólnego oglądania meczu Polska – Czechy, który odbędzie się 15 listopada.

To nieformalne spotkanie Klubu Biznesu odbędzie się w Hotelu Gwarna przy ul. Wjazdowej w Legnicy. Będzie wielki ekran do oglądania meczu, możliwość skorzystania z oferty baru, ale przede wszystkim będzie luźna atmosfera i miło spędzony czas. Zależy nam na integracji klubowiczów i wzajemnym bliższym poznaniu się.

Zaczynamy w czwartek 15 listopada o godz. 17.00. Początek towarzyskiego meczu Polska – Czechy godzinę później. Prosimy o potwierdzanie swojej obecności u Eweliny Andrzejewskiej-Akackiej (tel. 577 399 772) lub u Janusza Kudyby (tel. 512 190 959).

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.