przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Klub Biznesu znów spotkał się w Hotelu Sękowskim

2018_sniadanie_biznesowe_pazdziernik_-_23.jpgZa nami drugie w tym sezonie spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. To była kolejna okazja do zaciśnięcia więzi między naszymi partnerami, a jednocześnie do poznania się z nowymi członkami klubu.

Nasze spotkania organizowane w Hotelu Sękowskim mają na celu integrację przedsiębiorców skupionych wokół Klubu Biznesu Miedzi Legnica, a także pomoc w nawiązaniu kontaktów i wspólnych interesów. Każdy z obecnych członków klubu miał dziś okazję pokrótce zaprezentować swoją firmę oraz jej działalność. Gościliśmy także przedsiębiorców, którzy w klubie jeszcze nie są, ale – mamy taką nadzieję – wkrótce formalnie do nas dołączą.

Znacznie dłuższe prezentacje przygotowali przedstawiciele dealera samochodowego Toyota Nowakowski, a także Legnickiego Centrum Kultury oraz Biura Podróży Rapala. Liczymy, że oferta tych podmiotów znajdzie odbiorców wśród pozostałych członków Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Po części oficjalnej naszego dzisiejszego spotkania przyszedł oczywiście czas na rozmowy kuluarowe.

W najbliższych tygodniach czekają nas kolejne spotkania i aktywności Klubu Biznesu. Już jutro w kawiarni SO! COFFEE w Galerii Piastów odbędzie się spotkanie pań „Kobiety w biznesie”. 26 października wspólnie ze Staromiejskim Piwowarem organizujemy Oktoberfest, a 15 listopada oglądanie meczu Polska – Czechy. 22 listopada oraz 13 grudnia to kolejne, regularne spotkania Klubu Biznesu.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.