przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zagraj w piłkę z Miedzią! Po wakacjach drugi sezon Ligi Biznesu

2015_liga_biznesu_finaly_-_6.jpg17 września rozegrana zostanie pierwsza kolejka drugiej edycji Ligi Biznesu Miedzi Legnica. Już dziś możesz zgłosić swoją drużynę do rozgrywek!

Pierwszy sezon rozgrywek piłkarskich dla amatorów pod patronatem Miedzi Legnica zgromadził w rywalizacji osiem drużyn. Ponad dwa miesiące trwała walka o tytuł mistrza. Pierwszym historycznym zwycięzcą Ligi Piłkarskiej Miedzi Legnica została drużyna Oldbojów Miedzi Legnica – Było to bardzo ciekawa inicjatywa. Poziom ligi był bardzo dobry a atmosfera wspaniała – mówił podczas imprezy kończącej zmagania Władysław Moroch, grający trener zwycięskiej drużyny.

Kto będzie najlepszy w drugim sezonie rozgrywek? Tego dowiemy się na jesień. Tymczasem już dziś można zgłosić swój zespół do rozgrywek. W naszej lidze zagrać może dosłownie każdy – od ekip złożonych z pracowników firm i instytucji po grupę przyjaciół lubiących piłkarską rywalizację.

Zgłoszenia do Ligi Biznesu Miedzi Legnica przyjmujemy do 12 września. Pięć dni później zespoły spotkają się po raz pierwszy i rozpoczną emocjonującą rywalizację o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny w Legnicy.

Więcej informacji na temat ligi uzyskacie pisząc na adres mejlowy: bartek.melniczuk@miedzlegnica.eu. Nie czekaj i już dziś zgłoś się do Ligi Biznesu Miedzi Legnica!

 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.