przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zapraszamy na marcowe Śniadanie Biznesowe

2014_sniadanie_biznesowe_pazdziernik_-_40.jpgKlub Biznesu Miedzi Legnica zaprasza wszystkich swoich członków na marcową odsłonę Śniadań Biznesowych. Tym razem w Hotelu Sękowski, przedsiębiorcy spotkają się z doktorem Aleksandrem Binsztokiem.

Śniadanie Biznesowe odbędzie się 3 marca 2015 w godz. 10:00 – 13:00. Marcowe spotkanie rozpocznie się od przedstawienia nowych członków Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Podczas tej części śniadania, nowi przedsiębiorcy będą mieli okazję do zaprezentowania i przedstawienia własnej działalności.

Druga część marcowego spotkania będzie należała do dr Aleksandra Binsztoka, dobrze znanego w gronie legnickich przedsiębiorców z poprzednich śniadań. Tym razem dr Binsztok zajmie się tematem negocjacji biznesowych, czyli jak prowadzić rozmowy handlowe z klientami wykorzystując „twarde” i „miękkie” strategie, taktyki oraz triki argumentacji w biznesie.

Serdecznie zapraszamy!!!

2014_sniadanie_biznesowe_wrzesien_-_41.jpg

Alekander Binsztok

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.