przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zapraszamy na ostatnie w tym roku Śniadanie Biznesowe

2014_sniadanie_biznesowe_pazdziernik_-_41.jpgW grudniu odbędzie się ostatnie tegoroczne Śniadanie Biznesowe. Podczas tego spotkania wykład wygłosi Andrzej Dadełło Prezes Zarządu DSA Financial Group S.A. oraz właściciel MKS Miedź Legnica S.A. Zapraszamy!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na ostatnie w tym roku śniadanie biznesowe, które odbędzie się 16.12.2014 r. o godzinie 10:00 i potrwa do 13:00. Śniadanie tradycyjnie będzie miało miejsce w hotelu Sękowski. Udało nam się zaprosić Pana Andrzeja Dadełło, który zaprezentuje temat związany z inwestycjami giełdowymi. Pan Andrzej Dadełło prezentował ten temat na ostatnim zjeździe inwestorów giełdowych, który odbyło się  w dniach 21-23 listopada w Zakopanem i był zorganizowany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych - jedną z największych w Polsce konferencji pod nazwą „Profesjonalny Inwestor”.

Motywem przewodnim spotkania była praktyka inwestowania, techniki i zasady inwestycji na giełdzie oraz przyszłość rynków kapitałowych. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Paweł Tamborski Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., który zaprezentował plany rozwoju GPW na najbliższe lata.

Jak zawsze najciekawszą dla uczestników częścią konferencji były spotkania z praktykami rynku, tj. wieloletnimi inwestorami, czy traderami. Jednym z zaproszonych przez organizatora do tej części prelegentów był Andrzej Dadełło Prezes Zarządu DSA Financial Group S.A. W swoim wykładzie zatytułowanym „Skuteczność długoterminowego inwestowania w akcje” na przykładzie własnych inwestycji pokazał, jakich podstawowych zasad należy przestrzegać, aby inwestycje giełdowe przynosiły oczekiwane efekty. Wysoka frekwencja oraz liczne pytania po zakończeniu wykładu świadczyły o tym, że zarówno wynikająca z wieloletniego doświadczenia wiedza  jak i sposób jej przekazania spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem uczestników konferencji.

 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.