przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zawisza Travel srebrnym partnerem Miedzi Legnica!

Mied_i_Zawisza_Travel.jpgFirma transportowa Zawisza Travel została srebrnym partnerem Miedzi Legnica. Dziękujemy za zaufanie!

Zawisza Travel to zaufany partner Miedzi Legnica, na którego zawsze można liczyć. Firma obsługuje wyjazdowe mecze pierwszego zespołu, zapewniając przejazdy w nowoczesnych i komfortowych autokarach. Współpraca z naszym klubem zaczęła się, gdy Miedź występowała w pierwszej lidze. Teraz będzie kontynuowana w ramach pakietu srebrny partner.

Firma transportowa Zawisza Travel powstała w 1997 roku. Zajmuje się przewozem pasażerów na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Na wysoki poziom usług srebrnego partnera Miedzi składają się wieloletnie doświadczenie, kadra wykwalifikowanych pracowników, a także doskonała znajomość obowiązujących przepisów prawa.

Pełną oferta firmy Zawisza Travel znajdziecie na stronie www.zawisza-travel.pl.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.