przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Zmiany w Miedzi

klub_biznesu_logo_czarne.jpgZ końcem stycznia Miedź zakończyła współpracę z Radosławem Rogiewiczem, odpowiedzialnym za Klub Biznesu. Dziękujemy za dotychczasową pracę dla Miedzi i życzymy powodzenia w nowych wyzwaniach zawodowych.

Z dniem 31 stycznia Rada Nadzorcza Miedzi odwołała Radosława Rogiewicza z Zarządu Klubu. Dotychczas odpowiadał on w Miedzi za Klub Biznesu. Od lutego jego obowiązki przejmą Paweł Kościółek, który także współtworzył Klub Biznesu oraz Janusz Kudyba. Głównym zadaniem będzie wdrożenie nowej strategii rozwoju Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

- Panu Rogiewiczowi należą się podziękowania za wykonaną pracę. Od lutego rozpocznie pracę w innej spółce z Grupy Kapitałowej DSA. Klub Biznesu to dla nas ważny projekt i będziemy go nadal rozwijać. Chcemy nadać mu nowy wymiar poprzez zintensyfikowanie działań i odświeżenie formuły spotkań lokalnego biznesu – powiedział Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi.

Przypomnijmy: Klub Biznesu w Miedzi powstał trzy lata temu i jest jednym z kilku działających w 1 lidze. Jego celem jest integracja lokalnych przedsiębiorców wokół Miedzi, którzy łączą rozwój zawodowy z pasją, jaką jest piłka nożna. Jednym z zadań Klubu jest pomoc w jak najpełniejszym wykorzystaniu ogromnych możliwości, jakie niesie za sobą marketing sportowy.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.