przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

LIGA BIZNESU MIEDZI LEGNICA

lIGA_BIZNESU.jpg

Profesjonalnie przygotowane boiska, najlepsi sędziowie, mecze rozgrywane przy sztucznym oświetleniu, duże emocje, super zabawa i znakomite nagrody. To wszystko czeka na uczestników Ligi Biznesu Miedzi Legnica.

Organizatorem i pomysłodawcą rozgrywek jest MKS Miedź Legnica S.A. – Inicjatywa wyszła od firm zrzeszonych w Klubie Biznesu Miedzi Legnica. Wiele osób reprezentujących naszych partnerów uczestniczy we wtorkowym graniu organizowanym przez pracowników klubu, ale to im nie wystarczy. Zapragnęli mieć swoją ligę i swoje zasady.  Zapraszamy wszystkie chętne drużyny do regularnego grania w profesjonalnych zawodach pod szyldem Miedzi.

Co czeka na uczestników Ligi Biznesu Miedzi Legnica? Mecze piłkarskie organizowane przy oświetleniu, boisko ze sztuczną nawierzchnią, profesjonalni sędziowie, woda dla każdej z drużyn, sportowe emocje i wartościowe nagrody.Najważniejsza jest jednak zabawa i regularne spotkania na świeżym powietrzu.

Drużyny będą rywalizować w 5-osobowych składach (5 zawodników z pola + bramkarz). Żeby zgłosić drużynę do rozgrywek wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową oraz dostarczyć ją do klubu za pośrednictwem maila, faksu lub osobiście. Dodatkowo każda z drużyn zobowiązana jest do uiszczenia opłaty startowej. Zapraszamy wszystkie chętne zespoły do rozgrywek! Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 883-991-500.

 LBML_REGULAMIN.jpg

LBML_TERMINARZ.jpg

LBML_KARTA.jpg

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.