przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

STREFA VIP

2017_sniadanie_biznesowe_styczen_-_19.jpg

Widowisko sportowe to doskonały pretekst do spotkań biznesowych. Mecze Miedzi na legnickim stadionie to okazja do wspólnego przeżywania emocji. Stadion to miejsce, w którym nie należy oddzielać kontaktów zawodowych od towarzyskich. A nic nie zastąpi osobistych kontaktów w biznesie. Czy istnieją lepsze warunki dla przedsiębiorców do nawiązywania relacji biznesowych?

Aby otrzymać zaproszenie do strefy VIP konieczna jest przynależność do Klubu Biznesu Miedzi lub rekomendacja członka Klubu. Stymulowanie kontaktów gospodarczych wymaga bowiem szczególnie komfortowych warunków. Kojarzenie przedsiębiorców w wyjątkowej atmosferze stymulowane jest zaś przez znakomity, wykwintnie serwowany catering w strefie VIP przed meczem, podczas widowiska, jak i po nim. To miejsce gdzie warto się zatrzymać!

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.